Ekip

Ertuğrul Erkan | Mimar

2018 Bahar döneminde Işık Üniversitesi, Mimarlık bölümü’nden mezun oldu. Öğrenim hayatı boyunca çeşitli organizasyonlarda katılımcı ve yürütücü olarak görev aldı. Kurucu üyeliğini yaptığı fakülte sanat ile birlikte pek çok atölye yürüttü. 2017'de EASA'ya katıldı. 2016 yılında Nejat Yavaşoğulları Mimarlık, 2017 yılında ise Berksan Mimarlık ofislerinde çalıştı. Şu anda serbest mimar olarak profesyonel hayatına devam etmektedir.

Ahmet Refik Bıçkıcı | Fotoğrafçı

2018 yılında Kocaeli üniversitesi, Güzel Sanatlar fakültesi, Fotoğraf bölümünden mezun oldu. Çalışmalarını hayvan hakları alanında sürdürdü. 2 kişisel olmak üzere toplamda 5 fotoğraf sergisi düzenledi. 2015 yılında fakülte sanat'ın ilk versiyonunu kurdu. 2019 yılında fakülte'ye tekrar katıldı. Belgesel fotoğrafçılığı üzerine çalışmalarına devam ediyor. Ayrıca reklam ve kişisel çekimler yapmaktadır.Fulya Başak Genç | Mimar

2014 yılında Eskişehir Teknik Üniversitesi'nde başladığı mimarlık eğitimine İstanbul Teknik Universitesi'nde devam etti. Üniversite eğitimi boyunca çeşitli okul kulüplerinde üye olarak görev aldı. 2017 senesinde aynı üniversitenin İnşaat Mühendisliği bölümüyle çift anadal programına başladı. 2019 yılında Fakülte Sanat ekibine katıldı.
Gülberk Kara | Mimar

2019 yılında Işık Üniversitesi, Mimarlık bölümü’nden mezun oldu. Öğrenim hayatı boyunca çeşitli organizasyonlara katıldı. İki köy okulu yenileme projesinde yürütücü olarak görev aldı. 2016-2017 yılında Nejat Yavaşoğulları Mimarlık, 2018 yılında ise Yapıtek Mimarlık Mühendislik ofislerinde çalıştı. 2019 yılında Fakülte Sanat ekibine katıldı. Şu anda serbest mimar olarak profesyonel hayatına devam etmektedir.